HLEDAT

k1x hardwood hoody mk3

-

Barevné varianty

Kód: 5062106-2100-8801

Materiál: 50% cotton, 50% polyester

Barva: grey heather

Zboží není na skladě

Druh velikosti

Velikost

Množství

1 449 Kč
Cena bez DPH 1 198 Kč

Informace produktu k1x hardwood hoody mk3

grey heather

The yet again updated version of K1X ́ super comfortable pre- & postgame hoody features a high-end K1X tag logo embroidery and a Basketball application on the chest. Relaxed fit and fleece-like feeling on the inside. 50% cotton, 50% polyester.

Příslušnost kategorií

Týmové vybavení / Mikiny
Oblečení / Mikiny s kapucí

Chcete vybavit váš tým za lepší cenu? Máte požadavek na potisk? Napište na info@basketking.cz nebo volejte na +420 777 929 369

Informace o značce K1X

K1X je německá značka, která se specializuje na výrobu streetballového oblečení a obuvi. Své kořeny má v basketbalové kultuře a od svého založení v roce 1993 se stala synonymem pro hravost, originalitu a osobnost na hřišti. K1X se zaměřuje na designy, které reflektují energii a vášeň basketbalu a oslovují jak hráče, tak fanoušky. V našem sortimentu nabízíme také značku Park Authority, která je takovou podznačkou značky K1X. Značka Park Authority se zaměřuje na výrobu stylové a funkční obuvi a oděvů pro outdoorové aktivity a dobrodružství ve městě i v přírodě. Její produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky moderních dobrodruhů, kteří se nebojí vydat za dobrodružstvím za hranice městského prostředí.