HLEDAT

k1x hardwood tee mk3

-

Barevné varianty

Kód: 5062106-2500-0001

Materiál: 85% polyester, 15% cotton

Barva: black

Zboží není na skladě

Druh velikosti

Velikost

Množství

749 Kč
Cena bez DPH 619 Kč

Informace produktu k1x hardwood tee mk3

black

This super comfortable practice shirt features a printed K1X Basketball logo on the chest. It might look like cotton, but this short-sleeved shirts is made from the finest fibers - feather-light, ultra-soft and it moves moisture away from the body. 90% polyester, 10% spandex.

Příslušnost kategorií

Oblečení / Trička
Týmové vybavení / Trika

Chcete vybavit váš tým za lepší cenu? Máte požadavek na potisk? Napište na info@basketking.cz nebo volejte na +420 777 929 369

Informace o značce K1X

K1X je německá značka, která se specializuje na výrobu streetballového oblečení a obuvi. Své kořeny má v basketbalové kultuře a od svého založení v roce 1993 se stala synonymem pro hravost, originalitu a osobnost na hřišti. K1X se zaměřuje na designy, které reflektují energii a vášeň basketbalu a oslovují jak hráče, tak fanoušky. V našem sortimentu nabízíme také značku Park Authority, která je takovou podznačkou značky K1X. Značka Park Authority se zaměřuje na výrobu stylové a funkční obuvi a oděvů pro outdoorové aktivity a dobrodružství ve městě i v přírodě. Její produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky moderních dobrodruhů, kteří se nebojí vydat za dobrodružstvím za hranice městského prostředí.