HLEDAT

k1x hardwood tee mk3

-

Barevné varianty

Kód: 5062106-2500-4027

Materiál: 85% polyester, 15% cotton

Barva: surf the web one

Zboží není na skladě

Druh velikosti

Velikost

Množství

749 Kč
Cena bez DPH 619 Kč

Informace produktu k1x hardwood tee mk3

surf the web one

This super comfortable practice shirt features a printed K1X Basketball logo on the chest. It might look like cotton, but this short-sleeved shirts is made from the finest fibers - feather-light, ultra-soft and it moves moisture away from the body. 90% polyester, 10% spandex.

Příslušnost kategorií

Oblečení / Trička
Týmové vybavení / Trika

Chcete vybavit váš tým za lepší cenu? Máte požadavek na potisk? Napište na info@basketking.cz nebo volejte na +420 777 929 369

Informace o značce K1X

K1X je německá značka, která se specializuje na výrobu streetballového oblečení a obuvi. Své kořeny má v basketbalové kultuře a od svého založení v roce 1993 se stala synonymem pro hravost, originalitu a osobnost na hřišti. K1X se zaměřuje na designy, které reflektují energii a vášeň basketbalu a oslovují jak hráče, tak fanoušky. V našem sortimentu nabízíme také značku Park Authority, která je takovou podznačkou značky K1X. Značka Park Authority se zaměřuje na výrobu stylové a funkční obuvi a oděvů pro outdoorové aktivity a dobrodružství ve městě i v přírodě. Její produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky moderních dobrodruhů, kteří se nebojí vydat za dobrodružstvím za hranice městského prostředí.