HLEDAT

k1x gametime bag

-

Kód: 5062154-5603-0001

Materiál: 100% polyester

Barva: black

Zboží není na skladě

Druh velikosti

Velikost

Množství

1 799 Kč
Cena bez DPH 1 487 Kč

Informace produktu k1x gametime bag

black

2cm x 40cm x 35cm. Ultimate high-end bag built for ballplayers. Features: net ball pocket, removable mesh sack for post-game laundry, insulated cool drink compartment, padded shoulder strap and backpack straps, side strap, reinforced bottom, separate compartments for footwear, fitted hats and jewelry. Material: 100% polyester.

Příslušnost kategorií

Doplňky a vybavení / Tašky

Chcete vybavit váš tým za lepší cenu? Máte požadavek na potisk? Napište na info@basketking.cz nebo volejte na +420 777 929 369

Informace o značce K1X

K1X je německá značka, která se specializuje na výrobu streetballového oblečení a obuvi. Své kořeny má v basketbalové kultuře a od svého založení v roce 1993 se stala synonymem pro hravost, originalitu a osobnost na hřišti. K1X se zaměřuje na designy, které reflektují energii a vášeň basketbalu a oslovují jak hráče, tak fanoušky. V našem sortimentu nabízíme také značku Park Authority, která je takovou podznačkou značky K1X. Značka Park Authority se zaměřuje na výrobu stylové a funkční obuvi a oděvů pro outdoorové aktivity a dobrodružství ve městě i v přírodě. Její produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky moderních dobrodruhů, kteří se nebojí vydat za dobrodružstvím za hranice městského prostředí.