HLEDAT

k1x ultimate pro basketball

-

Kód: 5062212-5800-2230

Materiál: 100% polyurethan

Barva: orange

Zboží není na skladě

Druh velikosti

Velikost

Množství

1 399 Kč
Cena bez DPH 1 156 Kč

Informace produktu k1x ultimate pro basketball

orange

Best performance basketball by K1X, constructed for indoor use, but can be used outdoors also. Soft touch surface. Maximum grip. Official size and weight. Made of high-end Japanese max grip microfiber PU. Featuring sponge-rubber backing material, the Ultimate Pro Basketball reigns supreme.

Příslušnost kategorií

Doplňky a vybavení / Míče

Chcete vybavit váš tým za lepší cenu? Máte požadavek na potisk? Napište na info@basketking.cz nebo volejte na +420 777 929 369

Informace o značce K1X

K1X je německá značka, která se specializuje na výrobu streetballového oblečení a obuvi. Své kořeny má v basketbalové kultuře a od svého založení v roce 1993 se stala synonymem pro hravost, originalitu a osobnost na hřišti. K1X se zaměřuje na designy, které reflektují energii a vášeň basketbalu a oslovují jak hráče, tak fanoušky. V našem sortimentu nabízíme také značku Park Authority, která je takovou podznačkou značky K1X. Značka Park Authority se zaměřuje na výrobu stylové a funkční obuvi a oděvů pro outdoorové aktivity a dobrodružství ve městě i v přírodě. Její produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky moderních dobrodruhů, kteří se nebojí vydat za dobrodružstvím za hranice městského prostředí.