HLEDAT

peak round neck t shirt

-

Barevné varianty

Kód: 506F612047-1-BLEW

Materiál: 66,8% cotton; 33,2% polyester

Barva: blue / white

Zboží není na skladě

Druh velikosti

Velikost

Množství

449 Kč
Cena bez DPH 371 Kč

Informace produktu peak round neck t shirt

blue / white

Pánské triko značky Peak z příjemného materiálu pro pohodlné nošení. Na hrudi je velké logo značky Peak. Tímto trikem je také možné vybavit váš team!

Příslušnost kategorií

Oblečení / Trička
Týmové vybavení / Trika

Chcete vybavit váš tým za lepší cenu? Máte požadavek na potisk? Napište na info@basketking.cz nebo volejte na +420 777 929 369

Informace o značce Peak

Peak je renomovaná čínská značka, která se specializuje na výrobu sportovního oblečení a obuvi. Jejich sortiment zahrnuje basketbalové, běžecké a volnočasové produkty, které jsou oblíbené jak mezi profesionálními sportovci, tak i mezi rekreačními nadšenci. Peak je známý pro své inovativní designy a technologické pokroky, které poskytují pohodlí, výkon a styl. Jednou z klíčových a revolučních technologií značky je systém Taichi. Tento systém se zaměřuje na rovnováhu a harmonii mezi pohybem a pevností, aby sportovcům poskytl optimální podporu a výkon. Značka si vytvořila silnou pověst díky spolupráci s prominentními sportovními osobnostmi, včetně basketbalových hvězd jako Tony Parker, Shane Battier, Dwight Howard, Teodosic, William, Dellawedova, Andrew Wiggins a dalšími.