HLEDAT

k1x hardwood rev practice shorts mk2

-

Barevné varianty

Kód: 5067400-0004-4245

Materiál: 100% polyester

Barva: steel navy / white

Zboží není na skladě

Druh velikosti

Velikost

Množství

719 Kč
Cena bez DPH 594 Kč

Informace produktu k1x hardwood rev practice shorts mk2

steel navy / white

The updated version of K1X’ classic reversible practice shorts features a new cut and five color ways. The mk2-version boasts the K1X tag logo printed on both sides. 100% polyester.

Příslušnost kategorií

Oblečení / Dresy a sety
Týmové vybavení / Trenky basketbalové

Chcete vybavit váš tým za lepší cenu? Máte požadavek na potisk? Napište na info@basketking.cz nebo volejte na +420 777 929 369

Informace o značce K1X

K1X je německá značka, která se specializuje na výrobu streetballového oblečení a obuvi. Své kořeny má v basketbalové kultuře a od svého založení v roce 1993 se stala synonymem pro hravost, originalitu a osobnost na hřišti. K1X se zaměřuje na designy, které reflektují energii a vášeň basketbalu a oslovují jak hráče, tak fanoušky. V našem sortimentu nabízíme také značku Park Authority, která je takovou podznačkou značky K1X. Značka Park Authority se zaměřuje na výrobu stylové a funkční obuvi a oděvů pro outdoorové aktivity a dobrodružství ve městě i v přírodě. Její produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky moderních dobrodruhů, kteří se nebojí vydat za dobrodružstvím za hranice městského prostředí.