HLEDAT

peak referee shoes

-

Kód: 506E34023-BLK

Materiál: synthetic leather

Barva: černá

Zboží není na skladě

Druh velikosti

Velikost

Množství

1 899 Kč
Cena bez DPH 1 569 Kč

Informace produktu peak referee shoes

černá

Pánská basketbalová obuv značky Peak vhodná pro rozhodčí. Svršek obuvi je ze syntetické kůže, na jazyku obuvi se nachází poutko na prst s nápisem FIBA pro snazší nazutí. Na přední části boty je použita technologie PEAK STA která se používá u basketbalové, tenisové, nebo jiné sportovní obuvi, kde je zapotřebí rychlých změn směru a to v zájmu lepší stability. Snižuje tak možnost zranění. V oblasti klenby je použita technologie FOOT HOLD která zajišťuje její zpevnění, snižuje tak také riziko zranění a zajišťuje komfort a pohodlí boty. Při velikosti 43 váží obuv 295 gramů.

Příslušnost kategorií

Boty / Basketbalové
Týmové vybavení / Rozhodčí

Chcete vybavit váš tým za lepší cenu? Máte požadavek na potisk? Napište na info@basketking.cz nebo volejte na +420 777 929 369

Informace o značce Peak

Peak je renomovaná čínská značka, která se specializuje na výrobu sportovního oblečení a obuvi. Jejich sortiment zahrnuje basketbalové, běžecké a volnočasové produkty, které jsou oblíbené jak mezi profesionálními sportovci, tak i mezi rekreačními nadšenci. Peak je známý pro své inovativní designy a technologické pokroky, které poskytují pohodlí, výkon a styl. Jednou z klíčových a revolučních technologií značky je systém Taichi. Tento systém se zaměřuje na rovnováhu a harmonii mezi pohybem a pevností, aby sportovcům poskytl optimální podporu a výkon. Značka si vytvořila silnou pověst díky spolupráci s prominentními sportovními osobnostmi, včetně basketbalových hvězd jako Tony Parker, Shane Battier, Dwight Howard, Teodosic, William, Dellawedova, Andrew Wiggins a dalšími.