HLEDAT

k1x anti gravity jersey

-

Barevné varianty

Kód: 5062106-4000-1000

Materiál: 100% polyester

Barva: white / black

Zboží není na skladě

Druh velikosti

Velikost

Množství

699 Kč
Cena bez DPH 578 Kč

Informace produktu k1x anti gravity jersey

white / black

Newly designed performance jersey that combines a fashionable design with the highest performance attributes. K1X‘ lightest jersey to date does not feature any unnecessary seams or bindings but added a round cut on the back of the jersey. Moisture wicking materials and highly breathable. 100% polyester.

Příslušnost kategorií

Týmové vybavení / Dresy basketbalové
Oblečení / Dresy a sety

Chcete vybavit váš tým za lepší cenu? Máte požadavek na potisk? Napište na info@basketking.cz nebo volejte na +420 777 929 369

Informace o značce K1X

K1X je německá značka, která se specializuje na výrobu streetballového oblečení a obuvi. Své kořeny má v basketbalové kultuře a od svého založení v roce 1993 se stala synonymem pro hravost, originalitu a osobnost na hřišti. K1X se zaměřuje na designy, které reflektují energii a vášeň basketbalu a oslovují jak hráče, tak fanoušky. V našem sortimentu nabízíme také značku Park Authority, která je takovou podznačkou značky K1X. Značka Park Authority se zaměřuje na výrobu stylové a funkční obuvi a oděvů pro outdoorové aktivity a dobrodružství ve městě i v přírodě. Její produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky moderních dobrodruhů, kteří se nebojí vydat za dobrodružstvím za hranice městského prostředí.

Podobné produkty