HLEDAT

k1x anti gravity jersey

-

Barevné varianty

Kód: 5062106-4000-1103

Materiál: 100% polyester

Barva: white camo

Zboží není na skladě

Druh velikosti

Velikost

Množství

699 Kč
Cena bez DPH 578 Kč

Informace produktu k1x anti gravity jersey

white camo

Newly designed performance jersey that combines a fashionable design with the highest performance attributes. K1X‘ lightest jersey to date does not feature any unnecessary seams or bindings but added a round cut on the back of the jersey. Moisture wicking materials and highly breathable. 100% polyester.

Příslušnost kategorií

Týmové vybavení / Dresy basketbalové
Oblečení / Dresy a sety

Chcete vybavit váš tým za lepší cenu? Máte požadavek na potisk? Napište na info@basketking.cz nebo volejte na +420 777 929 369

Informace o značce K1X

K1X je německá značka, která se specializuje na výrobu streetballového oblečení a obuvi. Své kořeny má v basketbalové kultuře a od svého založení v roce 1993 se stala synonymem pro hravost, originalitu a osobnost na hřišti. K1X se zaměřuje na designy, které reflektují energii a vášeň basketbalu a oslovují jak hráče, tak fanoušky. V našem sortimentu nabízíme také značku Park Authority, která je takovou podznačkou značky K1X. Značka Park Authority se zaměřuje na výrobu stylové a funkční obuvi a oděvů pro outdoorové aktivity a dobrodružství ve městě i v přírodě. Její produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky moderních dobrodruhů, kteří se nebojí vydat za dobrodružstvím za hranice městského prostředí.

Podobné produkty